February 2012

Good or bad news?

23. february 2012 at 16:41 | Kat. |  Diary
Zdravím. :) Pěknou chvíli jsem se neozvala. Důvod? Nejsou žádné novinky a mě pořád unavuje psát články "Nejsou žádné novinky". A tak jsem se tedy rozhodla.

Protože nejsou vůbec žádné novinky, jenom v úterý a to jedna - nový díl Hart of Dixie, a mě se vážně nelíbí, jak tu ten blog jen tak stojí a práší se na něho, rozhodla jsem se založit nový blog. Je o britské, dívčí a nové hudební skupině. Zatím nejsou moc známé, protože jsou to ještě miminka :D, ale myslím, že si je hned oblíbíte, stejně jako já. :) Novinek je o nich zatím normálně, ale věřím, že se rozjedou.

Ti, kteří mají blog o Rachel to chápou. Nejsou prostě novinky a s blogem se mi nechce končit. Rachel Bilson miluju, je to můj idol! Ona je prostě úžasná ♥! Ale taky miluju spoutu dalších věcí a blog o nich zrovna mít nemusím.

Takže jsem se rozhodla přestěhovat! Affs bych si ráda vzala s velkou omluvou s sebou. Doufám, že budete souhlasit. Pokud ne, tak...nic, no. :/

No, takže od dneška mě najdete na littlemix-online.blog.cz. Tady to mazat nebudu.

Než tam vlezete, tak tady máte krátký popis, kdo to vlastně Little Mix jsou. Doufám, že až je uslyšíte zpívat a uvidíte je, tak si je zamilujete stějně jako já. :)

Little Mix je čtyř-člená hudební dívčí skupina, která vznikla v osmém ročníku britské pěvecké show X Factor. Little Mix zlomily kletbu dívčí skupiny a nejenže postoupily nejdál ze všech dívčích skupin, ale ony i X Factor 2011 vyhrály! Teď se jen všichni těší na jejich první debutové album.

Candids | Out with Hayden in Los Feliz, CA - January 29/12

12. february 2012 at 12:35 Candids

Rachel se s Haydenem poslední dny v lednu procházeli po Los Feliz. Oba byli pohodlně oblečeni - líbí se mi ten svetřík a boty, co měla Rachel, a taky měla fajně udělané vlasy ♥.
*co se týče designu - bude tu snad jenom na chvíli. z tamtoho jsem měla už noční můry a z tohodle už začínám mít taky. potřebuju prostě nový ale nemám nápady! :/ objednala jsem si tak před měsícem od ddlovato, ale nemá na mě bohužel zřejmě čas.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Hart of Dixie | 1.15 Snowflakes & Soulmates - Stills

12. february 2012 at 12:26 S1 - Photos

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Serials > Hart of Dixie > Season 1 > Episode Stills > 1.15 - Snowflakes and Soulmates [2x]Video | The Late Late Show with Craig Ferguson - February 3/2012

5. february 2012 at 17:49 V - Public Events
Zdravím. Pokud jste nevěděli, tak Rachel byla včera hostem v známé talk show The Late Late, kterou uvádí Craig Ferguson. Rachel to moc slušelo, ty šaty se mi moc nelíbí, ale jí sluší ♥. A má nějak kratší vlasy a ten blonďatý melír jí už odlézá, tak je má i tmavší. Mluvila /překvapivě/ o Hart of Dixie, jaké televizní show sleduje a tom, že vlastní prasata. :D Věděla jsem, že nejí vepřové, protože má prasátka ráda, ale že jí doma běží po zahradě... :D Byla tam super - určo se koukněte. :)
btw: Objevilo se hodně fotek - přidám je ale až později nebo zítra. Nejsem totiž teď doma, takže... Máte se ale na co těšit. :)


Hart of Dixie | 1.12 + 1.14 stills

3. february 2012 at 13:44 S1 - Photos

Objevily se další tři fotky k aktuálnímu dílu, a pak k dílu, na který se můžeme těšit za necelé dva týdny. Děsně se mi líbí ty fotky Zoe a Wadea v kuchyni - určo se zase pošklebují sobě navzájem. :D Už se těším. :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Serials > Hart of Dixie > Season 1 > 1.12 - Mistress and Misunderstandings [3x new]

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Serials > Hart of Dixie > Season 1 > 1.14 - Aliens and Aliases [9x]

Hart of Dixie | 1.13 Sweetie Pies & Sweaty Palms - Promo

3. february 2012 at 13:35 S1 - Videos
"How about fire ants in his underwear drawer! That would leave a mark." :D
Hart of Dixie | 1.14 Aliens & Aliases - Synopsis

3. february 2012 at 12:45 S1 - Episodes
Wade (Wilson Bethel) nějak přesvědší Lemon (Jaime King), aby se oblékla jako Joelle (guest star Courtney Parks), aby tak přesvědčila ex-přítele Joelle (guest star Ted Welch), aby on ve skutečnosti neviděl Wadea a Joelle jako pár. Lavon (Cress Williams) se zeptá Zoe (Rachel Bilson), aby mu pomohla zjistit, proč se mu Didi (guest star Nadine Velazquez) vyhýbá, ale když Zoe objeví ten šokující důvod, není si dost jistá, jestli mu to má říct. George (Scott Porter) si příjde k Zoe pro radu, jestli je pochopitelné chování jednoho z jeho klientů.

Hart of Dixie | 1.13 Sweetie Pies & Sweaty Palms - Synopsis

3. february 2012 at 12:33 S1 - Episodes
BLUEBELL PŘIPRAVUJE VÝROČNÍ VEČÍREK - Zoe (Rachel Bilson) se rozhodla, že je ještě brzo ve vztahu s Judsonem (guest star Wes Brown) jít na výroční večírek, tak místo toho si naplánuje dámskou jízdu s Rose (McKaley Miller), jejíchž rodiče odjíždí z města. George (Scott Porter) odkládá rozhodování data jeho svatby, což se vůbec nelíbí Lemon (Jaime King). Lemon chce, aby se její otec (Tim Matheson) konečně posunul dál od její matky, tak mu tajně podstrčí nápad, jít na večírek.