November 2011

Fan made vids | Zoe & Wade - Something Beautiful

30. november 2011 at 19:29 V - Other
Chtěla bych se vám omluvit, že jsem tady od pondělí nebyla, ale novinek moc není a drobné novinky se mi moc přidávat nechtějí, takže to přidám všechno buď zítra nebo v pátek a nebo v sobotu... Ale mám tady pro vás fan made video Zoe a Wadea z HOD - ti dva by měli být v té show spolu! :/ Enjoy :)


Rachel always wanted a family.

27. november 2011 at 10:58 News

Rachel Bilson v nedávném rozhovoru řekla, že vždy chtěla mít rodinu, ale teď se svým pracovitým životem tvrdí, že nechce být maminkou s kariérou. Když se chystala usadit, její kariéra opět vzlétla díky novému seriálu Hart of Dixie a to jí dělá dilema.
"Vždycky jsem chtěla děti - je to druh posedlosti, ale chci na to právo a ne práci," řekla herečka v nejnovějším rozhovoru pro časopis Nylon. "Slyšela jsem různé vyprávění, vím, že je možné být matka a zároveň herečka... Ale nevím jestli to chci. Nejsem si jistá, jestli chci pokračovat v práci, když budu mít děti. Musíte zvážit své možnosti. Věřím, že všechno má svůj čas a všechno bude v pořádku."

Já si myslím, že by Rachel byla skvělá maminka a Hayden by byl určitě skvělý tatínek. Ale chápu Rach, že nechce být pracovitá mamča. Ale určitě bych byla ráda, kdyby se stala rodičem. :) A co si myslíte vy?


Hart of Dixie is nominated on People´s Choice Awards 2012!

27. november 2011 at 10:07 S1 - News
Ááá, úplně jsem vás zapomněla informovat, že Hart of Dixie je nominováno jako Favourite New TV drama (Oblíbené nové TV drama) v People´s Choice Awards 2012. Vím to už nějakou dobu, ale úplně jsem zapomněla! :/ Já jsem určo hlásla, takže vás prosím za Rachel, aby jste taky hlásli tady :)
Tady je video, kde stanice the CW HOD gratuluje k nominaci.ShoeMint | New photos #3

26. november 2011 at 12:30 ShoeMint (2011)

Další fotky k ShoeMintu... R. je tam neskutečně krásná ♥ Štve mě ale, že ty fotky nejsou v dobré kvalitě... Líbí se mi to tričko s kapsičkou a ty černé boty + ty úžasné boty, které už Rach na sobě párkrát měla - ty na té 3. fotce :) Enjoy!

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Projets > ShoeMint > Promoshoot [4x new]


Hart of Dixie | 1.09 The Pirate & The Practise - Promo #2

26. november 2011 at 11:51 S1 - Videos
Prodloužené promo k následujícímu dílu...


Hart of Dixie | 1.09 The Pirate & The Practise - Synopsis

26. november 2011 at 11:49 S1 - Episodes
PLANKSGIVING [Piráti pomohli obyvatelům Bluebell na Den díkůvzdání s městečkem, když zaútočil hurikán Katina = Planksgiving.] V BLUEBELL - Zatímco obyvatelé Bluebell připravují Planksgiving Zoe (Rachel Bilson) úzkostlivě počítá dny do jejího návratu domů do New Yorku na Den díkůvzdání. Bohuže z toho sejde, když Zoe zjistí, že se musí setkat se svými 30% pacientů do půlnoci, nebo ztratí svůj podíl praxe a dostane ji Brick (Tim Matheson). Mezitím Lavon (Cress Williams) povzbuzuje Wadea (Wilson Bethel), aby byl upřímný k Zoe ohledně svých citů. Otec (hostující hvězda Eric Pierpoint) George (Scott Porter) mu nabízí příležitost, aby se přidal k jeho právnické firmě v Montgomery, ale s tím Lemon (Jaime King) vůbec nesouhlasí.

ShoeMint | New photos + behind the scenes video

22. november 2011 at 16:46 ShoeMint (2011)

Objevily se dvě nové fotky z nové kolekce ShoeMint. Boužel nejsou v HQ kvalitě, ale koukat se ně dá... Rach to tam moc sluší! Plus, ukázalo se i video z focení tohodle shootu. Rach tam mluví o této kolekci spolu se svojí kolegyní a stylistkou Nicole Chavez. Rach tam vypadá božsky, už se těším na zbytek fotek v lepší kvalitě! Některé ty boty se mi nelíbí, ale některé jsou úžasné ♥! Enjoy. :)
Jinak tohle je poslední novinka. Půjdu oběhnout affs a zkouknout seriály :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Projects > ShoeMint > Promoshoot [2x new]Hart of Dixie | 1.09 The Pirate & The Practise - Promo

22. november 2011 at 16:29 S1 - Videos
Ty konce ukázky jsou vždycky nejlepší! :DPublic Events | At Celebration of Vanessa Bruno at Lucques Restaurant in LA, CA 9/11/11

20. november 2011 at 12:34 Public Events

Známá návrhářka Vanessa Bruno slavila 9. listopadu výročí a Rachel tam nesměla chybět! Rach to moc slušelo ♥ Moc se mi nelíbí ta halenka, ale k těm kraťasům a sáčku to vypadá hezky :) Na fotkách můžete vidět Vanessu Bruno, Nicole Chavez, Molly Sims, Kate Bosworth a zbytek neznám :D

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Magazine Scans | Cleo - December Issue 2011

20. november 2011 at 12:24 Magazine Scans

Rach se objevila na obálce australského časopisu Cleo, který výjde zítra. Vypadá tam /jako vždycky/ skvěle!

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Magazine Scans > Cleo - December Issue [1x]

ShoeMint | New photos

20. november 2011 at 12:12 ShoeMint (2011)

Zdravím :) Objevila se nová fotka pro nový projekt - ShoeMint. Více se o něm dozvíte níže... Rach na ní vypadá zase krásně ♥ Plus, ukázala se i ta minulá v lepší kvalitě, takže jsem jí nahradila...

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com
Projects > ShoeMint > Promoshoot [2x]

Videos | Nylon Magazine - Behind the Scenes of Photoshoot

18. november 2011 at 21:33 V - Photoshoots
BTS video z nového shootu pro časopis Nylon, který najdete níže. Rach tady mluví o módě, o Hart of Dixie, a tak dále. Sekne jí to tam ♥! Líbí se mi, jak tam mluví o prezidentovi a udělá ten ksychtík - cute! :D


Here we go again.

18. november 2011 at 18:54 Diary

No, tak hádám, že mě tu máte zase! Jste rádi? :D Některé affs už mě mile a překvapivě přivátali - děkuji ♥ To, co jsem napsala, si myslím pořád, ale prostě... :D Bloguju už dlouho a prostě je takové divné neblogovat :D A tohle je jediný blog ke kterému jsem se vrátila. Po těch dvou (?) týdnech co jsem tu nebyla jsem si /věřte nebo ne/ založila nový. Měla jsem tam už všechno hotové, patlala jsem se s tím celý den, ale pak jsem klikla hned na zrušit a přihlásila jsem se hned sem :D No, prostě pointa je, že jsem zpátky a zatím nekončím! Teď se jdu kouknout ke svým affs :) Zatím páčko ♥
btw: Miluju Rach na té animaci! :D - awesome ♥!

Hart of Dixie | 1.08 Homecoming & Coming Home - Synopsis

18. november 2011 at 16:48 S1 - Episodes
HOMECOMING [typ plesu] V BLUEBELL - Když se Zoe (Rachel Bilson) stýská po jejím domově, Lavon (Cress Williams) ji navrhuje, že může uvádět jeho každoroční pořádání plesu, aby ji pomohl zapadnout mezi obyvateli Bluebell. Zoe po této příležitosti skočí a rozhodne se požádat o pomoc svou kamarádku z New Yorku, Gigi (hostující hvězda Megan Stevenson), ale jak se ukáže New York má jiné představy o tvoření dobré párty od Bluebell. Mezitím Geoge (Scott Porter) a Wade (Wilson Bethel) vymýšlí plán, jak se pomstít svému spolužákovi ze střední, Jimmymu (hostující hvězda Sean Carrigan), ale když se o tom Lemon (Jamie King) dozví, chce se toho plánu taky účastnit.

Hart of Dixie | 1.07 The Crush & The Crossbow - Synopsis

18. november 2011 at 16:26 S1 - Episodes
Když Nascars´s Brian Vickers (hostující hvězda hrající sama sebe) musí odstoupit od moderování soutěže Želvích závodů, Lemon (Jaime King) neochotně uznává, že Lavon (Cress Williams) je perfektní náhrada. Zoe (Rachel Bilson) je pozvaná na rande od pohledného veterináře Dr. Judsona Lyonse (hostující hvězda Wes Brown). Wade (Wilson Bethel) má neočekávanou návštěvu, která mu způsobuje problémy.

Hart of Dixie | 1.06 The Undead & The Unsaid - Synopsis

18. november 2011 at 16:12 S1 - Episodes
ZOE SI MYSLÍ, ŽE VIDÍ DUCHA - Když Zoe (Rachel Bilson) jednou pozdě v noci jede v noci domů od pacienta, náhodně skoro-přejede muže, ale když vystoupí z auta, nemůže najít po něm žádné stopy. Později vidí viset jeho fotku v Rammer Jammer baru, a od George (Scott Porter) zjistí, že ten muž umřel už před rokem. Mezitím Lemon (Jaime King) a George jsou připraveni koupit si svůj vysněný dům, dokud Lavon (Cress Williams) do toho nevstoupí a odmítá jim oprávnit koupi, protože zrovna ten dům je historická koupě Bluebell. Matka Zoe se (hostující hvězda JoBeth Williams) ukáže v Bluebell s vírou, že se se svou dcerou po držení v tajnosti, kdo vlastně otec Zoe je, usmíří.

Hart of Dixie | 1.07 The Crush & The Crossbow - Music

18. november 2011 at 15:54 S1 - Music

Billy D. and the HooDoos - Bye Now
Matthew Mayfield - Easy Your Mind (Live - Ta je taky dobrá.)
Jason Jones - Put Your Good Time On
Bejole - Silverlined
Danny Myrick - Sweet Love Grows