August 2011

DIARY #18

31. august 2011 at 12:39 Diary
Ježiši, zítra už začíná škola! Já se zcvoknu :/ Celkem se ale těším... Ty lidi jsem už dlouho neviděla, celé prázdniny se nudím a ve škole se aspoň něco děje, ale netěším se na tu buzeraci od učitelů, na ty špatné známky a zaracha :D Letos se chci ale začít víc snažit! Sice to řikám každý rok, ale letos to chci dodržet :D A co vy? Podniknete dneska něco? Já půjdu určo ven a doufám, že se bude něco dít, protože poslední nudný den bych asi nerozdýchala! Jinak, dneska nejsou žádné novinky... Doufám ale, že ty fotky z Chelsea Lately se ukážou! Tak, jo zatím :)


RACHEL WILL BE ON CHELSEA LATELY SHOW

30. august 2011 at 22:21 News
Rachel 22. září bude hostem v show Chelsea Lately, kde bude mluvit o své nové show na the CW "Hart of Dixie". Už se těším na fotky + rozhovor :)

[SUNGLASS HUT] GLOBAL AD - NEW POSTER & SHOOT PHOTO

30. august 2011 at 22:16 Sunglass Hut (2010)

Objevila se jedna fotka ze shootu pro staronovou kolekci - Global Ads + stejný plakát :) Ty brýle se mi fakt líbí ♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Projects > Sunglass Hut > Promoshoots > Posters [1x new]

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Projects > Sunglass Hut > Promoshoots > Global Ads - Photoshoot [1x]

[FAN MADE] SUMM & COOP - FOREVERMORE

29. august 2011 at 10:48 V - Other
Nejsou žádné novinky, a tak přidávám další fan vid. Chtěla jsem sem dát úplně jiné, ale tohle se mi líbí víc :D Summ na konci, je boží! :D Enjoy :)


OUT AND ABOUT IN LA, CA - AUGUST 27/11

28. august 2011 at 15:37 Candids

R. si včera zašla nakoupit potraviny a zašla si na džus. Moc jít to slušelo ♥ Líbí se mi její kabelka ♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


SHOWTIME 2011 TCA PARTY IN BEVERLY HILLS, CA [VIDEO] - AUGUST 3/11

28. august 2011 at 15:34 | cwzone.cz |  V - Public Events
Čaues :) Fotky z téhle akce najdete tady, teď tady mám video, kde herci mluví o HOD. Rachel tam bohužel nic neříká, ale dá se tam zahlídnout :)


[FAN MADE] SOMETHING BEAUTIFUL

27. august 2011 at 11:17 V - Other
Nejsou žádné novinky, a aby jste neřekli, že se flákám, tak jsem našla jedno fan made vid. Je krásné ♥ Jinak teď jdu pryč a až příjdu, tak oběhnu affs, protože u nich pěkně dlouho nebyla, za co se omlouvám! :/ Tak zatím. Enjoy the video! :)


AT NATURE MART IN LOS FELIZ, CA - AUGUST 21/11

26. august 2011 at 12:08 Candids

R. si v neděli s kamarádkou zašla do svého oblíbeného juice baru na džus :) Slušelo ji to ♥ Vyměnila svoje wayfarer brýle za tyhle, které se mi taky hodně líbí a ta halenka má skvělou barvu! Enjoy :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


THE ARTIVIST FILM FESTIVAL [VIDEO] - AUGUST 20/11

26. august 2011 at 12:00 V - Public Events
Jak jsem psala, R. šla na tuhle akci předát cenu své kamarádce Kristen Bell. Za co ta cena je, nevím - zřejmě za její filmy. Jde vidět, že Rach byla hodně nervozní, ale zvládla to! Je tam skvělá ♥ A Kristen gratuluju :) Pro spuštění klikněte na obrázek, nejde mi to sem nějak vložit - blbý blog.cz...!!!
HAPPY 30TH BIRTHDAY, RACHEL BILSON!

25. august 2011 at 10:27 News

Dne 25.8. 1981 se v Los Angeles narodila šťastným rodičům holčička, kterou pojmenovali Rachel Bilson. A ta holčička je dneska už pořádná žena. Dnes totiž Rachel slaví krásných 30 let!
Já bych chtěla za tento blog popřát Rach hodně štěstí, zdraví, lásky, hodně úspěchu v její herecké kariéře, ať se jí splní všechno, co si přeje, a ať si svou 30ku pořádně oslaví!!! Všechno nejlepší, Rachel! :)

- CatHynQa*

INSTYLE MAKEOVER COVER SHOOT - BEHIND THE SCENES

22. august 2011 at 13:36 V - Photoshoots
Objevilo se krásné video z focení shootu pro časopis InStyle. Rach tam mluví o svém mládí, jak byla sranda pózovat jako hvězdy Cindy Crawford, Ali MacGraw a Audrey Hepburn, a také mluvila o módě. Moc jí to tam sluší ♥! :)


C MAGAZINE - 2011

22. august 2011 at 13:18 Photoshoots

Tenhle shoot je celkem dost starý, ale všechny ty fotky jsou dost mizerné, tak jsem je nepřidala... Teď se ale ukázaly tři fotky, které jsou v úžasné kvalitě, ale jsou bohužel o značkované... I tak jsou ale krásné, a Rach to na všech moc sluší ♥ Doufám, že se jich ukáže víc :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Photoshoots > 2011 > C Magazine [3x]

LEAVING HER HOME FOR THE ARTIVIST FILM FESTIVAL IN LOS FELIZ, CA - AUGUST 20/11

22. august 2011 at 13:08 Candids

R. se včera chystala na akci The Artivist Film Festival, kde předávala cenu své kamarádce Kristen Bell. Rach měla úžasný, naprosto úžasný outfit - ty boty ♥! Pro takové bych zabíjela :D Fotky bohužel nejsou v moc dobré kvalitě... :/ Doufám, že se ukážou z té akce! Enjoy :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


ARRIVING ON THE SET IN SANTA MONICA, CA - AUGUST 18/11

20. august 2011 at 18:26 Candids


R. ve čtvrtek přijela na ntáčení filmu The To-Do List a zakecala se s kámoškou. Moc se mi nelíbí ta košile, ale ji nepřekvapivě sluší :) Enjoy!

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


INSTYLE MAKEOVER MAGAZINE - SEPTEMBER ISSUE #3

20. august 2011 at 18:18 Magazine Scans


No, tak se mi nakonec zachtělo přidávat :D Jako prní tady mám další scan ze záříového čísla časopisu InStyle, kde je na titulce Rach. Tehle scan ukazuju, jak se Rach připravovala k focení shootu.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Magazine Scans > InStyle Makeover - September Issue [1x new]


DESIGN #6

20. august 2011 at 17:22 Designs
Zdravím :) Omlouvám se za neaktivitu za poslední 2 dny, ale moc se mi nechtělo přidávat. Pokud se mi bude chtít, tak přidám novinky dneska... Jinak - Tady mám ten slibovaný design, za který nese zásluhu Lemi - ddlovato a já jsem jí moc vděčná. Moc mi k tomu nepasují nadpisy v menu, ale takové písmo jaké má Lemi, bohužel nemám :/


DIARY #17

17. august 2011 at 13:11 Diary
Aloha! Dneska mám dobrou náladu :) Ale celkem mi ji kazí, že nejsou žádné novinky... :/ Před chvilkou jsem dokoukala Vřískot. Pěkně jsem se zasmála :D Musím se podívat na zbývající díly! :D Včera jsem se dívala na nový film - Something Borrowed. Je to vážně dobrý film! Znáte herečku Ginnifer Goodwin? Tak ta tam hraje :D Ten film doporučuju! :) Zrovna se mi dostáhl nový díl Pretty Little Liars - musím se podívat! Koukáte taky na to někdo? Ten seriál mám ráda. Miluju, jak se tam ty holky oblíkají ♥ Za chvilku má R. narozky, musím udělat nový design!!! Zkouším ho už dva týdny, ale nedaří se mi :/ No, tak já se rozloučím... Mějte se, páčko :)


[HART OF DIXIE] NEW INTERVIEWS

16. august 2011 at 13:53 S1 - Videos
A jako další a poslední tady mám dva rozhovoy - Scott Porter/George a Wilson Bethel/Wade. Oba mluví o svých postavách a taky o seriálu. K Rach/Zoe mohli vybrat hezčího herce, ale co už :D Už se těším na pilotní díl! :))[HART OF DIXIE] 1.01 - PROMOS #4

16. august 2011 at 13:43 S1 - Videos
Čaues :) Dneska se objevily jenom novinky ohledně Hart of Dixie... Druhé video je i s pár kritikami od novinářů.TEEN CHOICE AWARDS PORTRAIT - 2011

15. august 2011 at 11:14 Photoshoots

No konečně se objevilo aspoň něco nového! R. na letošních TCAs nafotila obyčejný, ale krásný shoot. Je tam krásná ♥ :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Photoshoots > 2011 > Teen Choice Awards Portrait [5 photos]