June 2011

THE ART OF ELYSIUM - JUNE 28/11

30. june 2011 at 14:39 Public Events

V úterý se Rachel zúčastnila večeře The Art of Elysium, což je organizace po nemocné děti. Ukázala se jenom jedna fotka, takže doufejmě, že jich bude ještě více a kvalitnějších. Rachel vypadala skvěle, ta sukně se mi moc nelíbí, ale ji sluší :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Public Events > 2011 > The Art of Elysium - June 28 [1 photo]


AT JUICE BAR IN BEVERLY HILLS, CA - JUNE 29/11

30. june 2011 at 14:32 Candids
Včera si zašla Rach na džus a u dveří se zakecala s hercem Jonem Hammem. Vypadala skvěle ♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > At Juice Bar in Beverly Hill, CA - June 29 [13 photos]


FIRST DAY OF HOLIDAYS!!! ♥

29. june 2011 at 11:59 Diary
Ááá, tak jsem se těšila na prázdniny a dneska mi konečně začaly! Včera nám dali výzo a ode dneška se můžu pofkakovat :)) ♥ Doufám ale, že tyto prázdniny budou lepší než ty minulé, a že se nebudu celé dva měsíce nudit...! Tento a příští týden budu asi doma, chodit ven a nakupovat a příští jedu na tábor - tak se těším! Doufám, že nebudud muset jet k babičkám :/ :D A kdy prázdniny začínají vám? :)

OUT AND ABOUT IN LA - JUNE 27/11

28. june 2011 at 14:24 Candids
Včera byla Rach viděna, jak jde po ulicích v LA. Moc jí to slušelo ♥ Měla skvělé džíny a ta kabelka je úžasná! Jo, a ještě jsem uložila několik fotek z bio farmy - tady :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > Out and About in LA - June 27 [9 photos]


AT UNDERWOOD FAMILY FARM WITH HER HALF-SISTERS IN MOORPARK, CA - JUNE 26/11

27. june 2011 at 20:53 Candids

Omlouvám se za zpoždění, ale dneska jsem měla na pilno :) Objevily se krásné can fotky, když si zašla Rach se svými nevlastními sestrami - Hattie a Rosemary natrhat zeleninu na bio farmu do Kalifornie. Děsně jí to slušelo ♥ Byla fajně farmářsky oblečena a její sestry jsou roztomilé :)) Enjoy!

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.comNEW FAN PHOTOS #2

26. june 2011 at 10:52 Personal Photos

Jedinou dnešní novinkou jsou fotky Rach s fanoušky. Fotky pochází ještě z New Yorku, když se Rach účastnila The CW Party, kde představovala svoji novou show. Rach na fotkách vypadá skvěle a těm holkám závidím :/ :D

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Fan Photos [2 new photos]


DESIGN #4

26. june 2011 at 10:38 Designs
Včera jste si mohli všimnout, že jsem nastavila nový design. Není zase nic-moc, je takový jednoduchý, ale mě se celkem líbí (spíš ta fotka :D) Já na ty přeplácané moc nejsem, pokud jste si všimli... Taky jsem zjistila, že jsem jediný český aktivní blog o Rach, tak jsem si na design dovolila napsat "number 1" :D :) No, snad se vám líbí :)


OUT AND ABOUT IN LA WITH FRIENDS - JUNE 24/11

25. june 2011 at 10:41 Candids

Po dlouhé době tady máme nové candids fotky! Rachel se včera poflakovala po LA se svými kamarádkami. Moc ji to slušelo, byla skvěle oblečena ♥ Jejím kámoškám to taky samo slušelo :) Bohužel, fotek moc není...

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > Out and About in LA with Friends - June 24 [4 photos]


[LIFE HAPPENS] INTERVIEW WITH DIRECTOR

25. june 2011 at 10:31 LH - Videos
18. června měl fil Life Happens premiéru na LA Film Festival, který udělal s režisérkou a scénaristkou filmu Kat Coiro rozhovor. Kat mluví o čem film je, a jak přišla na nápad, napsat zrovna takový film. Jde jí dost hezky rozumět :)


RACHEL BILSON TO BE BACK ON HOW I MET YOUR MOTHER?!

24. june 2011 at 15:48 News
Já vím, že teď má Rachel Bilson novou show na the CW, ale je nějaká možnost, že by se příští sérii mohla vrátit zpátky do How I Met Your Mother?
- Za posledních pár let hráli všichni z HIMYM skvěle, takže pokud by chtěli další hostující hvězdu, je tady možnost, že by si vybrali právě Rachel.

Já jsem z HIMYMu vyděla jen pár dílů z první série a ty díly, kde je zrovna Rachel to nebyli. Ale pokud by Rachel znova obsadili jako hostující hvězdu, nevadilo by mi to. Je to skvělý seriál :)

[HART OF DIXIE] OFFICIAL PREMIERE DATE

24. june 2011 at 15:36 S1 - News
Nový seriál stanice the CW startuje 26. září 2011 každé pondělí ve 21:00 (USA času). My se na nový díl můžeme těšit v úterý 27. na netu :)) Už se těším!

SUNGLASS HUT (2010)

24. june 2011 at 15:30 Sunglass Hut (2010)


Rach minulý rok rozjela svou kolekci na suneční brýle jménem Sunglass Hut. Tento týden se ukázaly nové fotky z photoshootu pro novou letní kolekci, kde Rach vypadá skvěle ♥ Dám sem odkazy na nové fotky, staré + oficiální web-stránku. Nechce mi to dělat všechno zvlášť :) Na webových stránkách najdete videa za scénou focení shootů, kolekci Rach a můžete se i Rach na něco zeptat (zřejmě o kolekci). Stránky jsou moc hezky udělané a fotky jsou perfektní!


EVEN A WEEK INTO THE HOLIAYS!

19. june 2011 at 10:23 Diary
Ááá, tak děsně se těším na léto!!! Ale děsně se netěším na to svoje výzo! Asi ho po cestě domů roztrhám! :D Jinak, jak se máte? Já docela zklamaně, protože včera měla být "údajně" premiéra Life Happens (kde hraje naše Rach) a žádné fotky, videa, trailer se neukázaly!!! :/ Děsně jsem na nové fotky těšíla, ale nějak to přežiju :) Jinak včera jste na Primě ve 20:05 mohli vidět film Jumper, kde v hlavní roli hrála Rach + její přítel Hayden. Já jsem se dívala, ikdyž jsem to už viděla :D Je to dobrý film, taky bych chtěla umět to, co oni :D Njn, kdo neví o čem mluvím, tak tady máte popis, trailer + odkaz na stažení :) Já už pádím, musím dodělat úkoly, a pak se učit... :/ Tak zatím ♥

NEW PROJECT - THE TO-DO LIST

18. june 2011 at 12:17 News
Rachel Bilson byla obsazena v nové komedii The To-Do List pro rok 2013, kde by hrála postavu jménem Amber. Hrála by tam spolu s - Bill Hader, Chritopher Mintz-Plasse, Mae Whitman a Andy Samberg. Není jisté, jestli se obsazní může ještě změnit, nebo jestli hraje Rachel hlavní roli.

Popis filmu je napsán jednou větou, a dost jsem to nepochopila, takže to sem dávat raději nebudu :D Ale jsem moc šťasná za Rach a na nový film se moc těším, a co vy? :)

[HART OF DIXIE] 1.01 - PROMO #3

18. june 2011 at 12:03 S1 - Videos
Objevila se další ukázka na 1. díl HoD. Děsně se mi líbí, jak je tam Rach oblečena ♥ Ta scéna s tím krokodýlem bude nejlepší :D Písnika, která tam hraje je od Lady Antebellum - Perfect Day.


NEW PERSONAL PHOTOS #5

18. june 2011 at 11:56 Personal Photos

Další osobní fotky, na kterých je Rach se svými kámoškama, a pak najedné oslavě. Kdo měl narozky nevím... Pak tady mám jednu fotku, kterou vyfotila jedna fanynka - Rach s Haydnem byli v Torontu. Ta druhá fotka je nejhezčí, líbí se mi její šála a čepka :))

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Personal Photos [3 new photos]

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Fans Photos [1 new photo]

NEW PERSONAL PHOTOS #4

13. june 2011 at 21:31 Personal Photos

Tak se zase hlásím :) Mám tady tři nové osobní fotky Rach s kamarádkami a ty zbývající dvě jsou zřejmě z nějaké pařby. Rach to tam sluší. Líbí se mi ty bílé šaty, a to pruhované triko je taky fajn <3

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Personal photos [3 new photos]

[LIFE HAPPENS] NEW POSTER

11. june 2011 at 10:39 LH - Photos
A jako další/poslední tady mám zbrusu nový plakát pro nový film, kde si Rach zahrála jednu z hlavních rolí - Life Happens (BFF & Baby). Plakát není v HQ kvalitě, ale špatné to taky není :) Film má premiéru 18. června, což je za chvilku! Už se těším :))

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Films > Life Happens > Posters [1 photos]

RACHEL´S NAME IN SONG OF RIZZLE KICKS

11. june 2011 at 10:31 V - Other
Zdravím vás, zase po dlouhé době se něco ukázalo. Jako první tady mám klip od skupiny Rizzle Kicks, kteří zmínili ve své písničce Down With The Trumpets jméno od Rachel. Zasechnout to můžete okolo 0:30. Není to špatné, ale můj styl to zrovna není :D


HAVING A LUNCH WITH HAYDEN IN LOS FELIZ, CA - JUNE 4/11

8. june 2011 at 13:31 Candids
Tak po týdnu se ukazuju! Moc se omlouvám, ale za ten týden se ukázala jenom jedna novinka a to tahle - Rachel si v sobotu vyrazila s Haydnem na oběd v Los Feliz. Fotek je jenom 6 a ještě k tomu spojené do tří... No, ale slušelo jim to :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.com