March 2011

2 NEW PERSONAL PHOTOS

30. march 2011 at 13:54 Personal Photos

Nesnáším ten photoshop! Zase mi to nějak blbne, nejde mi nějak dát žluté písmo, vybírá si to barvu samo - hrůza!!! No... :D Dneska se objevily pouze dvě osobní fotky, které jsou celkem staré. Ale Rachel to moc sluší, enjoy :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Personal Photos [2 photos]

GREAT DAY ♥

29. march 2011 at 15:46 Diary
Ou, dneska byl fajný den ♥ Z ničeho jsme nepsali, z ničeho učitelky nezkoušeli a byla skvělá zábava v hodinách i o přestávkách. Nejlepší byla hodinová přestávka před angličtinou. V životě jsem nepotkala, tak skvělé lidi ♥ A pak tělák - hráli jsme baseball a vůbec mi to nešlo :D Pálkovala jsem to pořád někam do boku a vůbec nevěděla co mám dělat... Ale k čemu tělák na jazykové škole, že?! :D Ještě k tomu je dneska u nás děsně krásně ♥ Jenom mě naštvala matikářka - zase...! Kouknu se na školní web na známky a z poslední písemky mám za 4. Nezlobila bych se na ní, kdyby učivo pořádně vysvětlila, ale ona to neudělala. Pořád se diví, že máme všichni za 5, ale když pořád mele v hodině něco, čemu říká "vysvětlení učiva", tak to bychom asi ty 5 neměli, že ano?!!!. "Zamyslete se nad sebou!" pořád říká dokola, ale ať se zamyslí ona nad sebou, jak strašná je! Nikdo ze školy jí nemá rád. Jenom nás před náma pomlouvá jiným učitelům, jak blbý jsme a furt po nás řve. Ať už jí konečně přejede bus a dá pokoj, je děsná!!! Asi jsem se moc zakecala, že? :D Ale nejsou žádné novinky... Tak povídejte, jaký byl váš den? Nějaké ztížnosti na učitele? :D :)MADISON MAGAZINE 2011 #2

28. march 2011 at 22:04 Photoshoots

Omlouvám se, že jsem tady přes víkend nebyla, ale neměla jsem moc chuť... Objevila se jenom jedna novinka a to fotky ze shootu pro časopis Madison. Jednu půlku jsem sem už dávala minulý týden. Doufám, že se ještě fotky ukážou, protože tenhle shoot se mi moc líbí a Rach to děsně sluší ♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Photoshoots > 2011 > Madison Magazine [7+7 photos]

CHARLOTTE, NEW YORK - MARCH 22/11

25. march 2011 at 20:53 Candids

Omlouvám se, že jsem včera nic nepřidala a dneska až tak děsně pozdě, ale nejsem moc při náladě...Další fotky z úterka. Už víme, kam zase Rach letěla - do New Yorku. Asi se zrovna ubytovávala v hotelu. Moc jí to slušelo...Ještě jsou nějaké články, ale ty přeložím až zítra, páčko :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > Charlotte, New York - March 22 [2 photos]

LAX AIRPORT - MARCH 22/11

25. march 2011 at 20:47 Candids

Další fotky z úterka, když byla Rach znovu an letišti. Tady jí to děsně sluší, má skvělou tašku, brýle a boty♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > LAX Airport - March 22 [13 photos]

RACHEL SPOKE ABOUT MAGNUM COMMERCIAL

23. march 2011 at 14:39 News
Pravděpodobně jste slyšeli, že Rachel Bilson je hvězda v nové kampani Karla Legerfelda pro zmrzlinu Magnum.
Bilson řekla, že to byla pro ní čest pracovat s Legerfeldem, a když k němu přistoupila, tak si ani nepomyslela na: "Jsem ta ráda, sakriš jo!" Říká, že má děsnou chuť na sladké a "Jsem vážně ráda, že Magnum představuje zprávu - Jen se těš z radosti ze života." Zní to jako, že se po celý den rozplývala nad zmrzlinou.
Na place, když natáčela scénu s balerínou, musela mít dost neobvyklé boty. "Bylo to nejbolestivější, co jsem kdy zažila," řekla.

LEAVING HER HOME IN LA - MARCH 22/11

23. march 2011 at 14:16 Candids

Rach byla doma jenom na chvilku a zase nějak letěla. Moc jí to slušelo, měla hezkou tašku♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > Leaving her Home in LA - March 22 [3 photos]

MAGNUM ICE CREAM - BEHIND THE SCENES #2

23. march 2011 at 14:10 Magnum Ice Cream (2011)

Čůste :) Objevily se tři nové fotky z reklamy na Magnum. Rach to tam moc sluší, už se těším.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Projects > Magnum Ice Cream > Behind the Scenes [3+3 new photos]

I´M WALKING ON SUNSHINE, WOAH!

22. march 2011 at 15:38 Diary
Ááách, zbožňuju tu písničku! Je děsně veselá a nakažlivá♥ :D Mám tak veselou náladu, protože je dneska venku vážně překrásně, ale bohužel nemůžu jít ven a užívat si to, protože se musím učit... Zítra píšu test na Bibli - Genesis :D Trapas, co? No jo no... Novinky taky bohužel nejsou, takže až zítra :) Páčko.
MADISON MAGAZINE 2011

21. march 2011 at 17:34 Photoshoots

Minulý měsíc se ukázaly scany z časopisu Madison, kde se Rach tento měsíc ukázala i na obálce. Dneska tu mám i necelý photoshoot, který je skvělý. Rach je tam dokonalá♥

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Photoshoots > 2011 > Madison Magazine [7 photos]

LAX AIRPORT - MARCH 18/11

20. march 2011 at 11:14 Candids

Rachel byla v pátek znova viděna na letišti v LA. Vypadala úplně stejně jako ve čtvrtek, skoro bych řekla, že to jsou fotky ze čtvrtka :D Ale slušelo jí to :) Kam letěla nevím...Možná zpátky do Paříže :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > LAX Airport - March 18 [11 photos]

DESIGN #2

20. march 2011 at 11:08 Designs

Včera jste si mohli všimnout, že jsem změnila design. Není zase nic moc extra, dělám vždycky jednoduché designy, ale tenhle se mi líbí. Snad i vám :) Ten nápis znamená francouzsky Čekám na lásku.

MAGNUM ICE CREAM - NEWS

19. march 2011 at 13:30 Magnum Ice Cream (2011)
Zmrzlina Magnum je teď o trochu více módní, díky Karlu Lagerfeldu a Rachel Bilson.
Magnum se snaží dostat na americký trh s hvězdou seriálu The O.C. Rachel Bilson. Reklamu režíruje Chanel a Fendis legendární a kreativní režisér Karl Legerfeld a je na tři části.
"Kreativní pohled Karla Leferfelda mě vždy inspiroval a tohle přináší jeho pojetí radosti do života," říká Rachel. "Filmy zachycují shovívavost a luxus zmrzliny Magnum. Moje postava je přesvědčena, že den bez potěšení je ztracený, a to je perfektní reprezentací životního stylu Magnum a také moje teorie."
Tři krátké části se zaměří na tři rozdílná téma: 1. Bilson fotí photoshoot a je otravená. Najde potěšení v podobě lahodné a smetanové zmrzliny Magnum.
2. Potlesk hvězdy Bilson jako světu proslulá prima balerína, která nečekaně čelí před davem fanoušků. Milostné objetí jejího přítele - hraje mezinárodně proslulý Baptiste Giabiconi - a vyhýbá se všem chutným momentům, aby si užila Magnum.
3. Bilson je na hodině umění jako studentka, která je posedlá silnou chutí po zmrlině Magnum. Isnpiruje svojí chuť na vytvoření krásného uměleckého díla.
První ukázka na tři části reklamy bude zveřejněna na stránce Facebooku o Magnum Ice Cream 21. dubna během The Tribeca Film Festival. Tisková kampaň bude následovat v květnu.

LAX AIRPORT - MARCH 17/11

19. march 2011 at 12:57 Candids

Rachel přiletěla ve čtvrtek zpátky domů do LA z Paříže. Moc jí to slušelo. Měla svoje oblíbené brýle a tašku :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > LAX Airport - March 17 [10 photos]

MAGNUM ICE CREAM - BEHIND THE SCENES

19. march 2011 at 12:46 Magnum Ice Cream (2011)

Nějak se mi v photoshopu prouchalo písmo... Objevily se tři fotky z reklamy na zmrzlinu Magnum, kterou Rach natočila tento týden v Paříži. Moc jí to tam sluší :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Projects > Magnum Ice Cream > Behind the Scenes [3 photos]FINALLY IS FRIDAY ♥

18. march 2011 at 17:18 Diary
Konečně po dlouhém týdnu mučení ve škole je tady pátek s víkendem! Ale bohužel víkend nebude moc hezký, alespoň tady u nás... Od včerejška tady prší a je chladno :( Chtěla jsem jít dneska do kina na film Dilema. Hraje tam Channing Tatum z Milý Johne♥ a Vince Vaughn z Nesvatbovi♥, ale je tak hnusně, že se mi moc nikam nechce a prosedím páteční večer doma... Snad budou o víkendu aspoň nějaké novinky :)

HART OF DIXIE - NEWS

17. march 2011 at 20:32 S1 - News
Hvězda Scott Porter seriálu Friday Night Lights a filmu Good Wife se přidal k obsazení filmu Hart of Dixie, hodinu dlouhý komediální drama film, který produkoval Josh Schwartz a Stephanie Savage a hraje Rachel Bilson.
Rachel hraje Zoe, mladou lékařku v New York City, která zdědí lékařskou praxi v malém jížním městě.
Porter, jehož mimořádný ohlas v Good Wife končí tento měsíc, bude hrát dlouhodobého obyvatele klidného městečka, který vyvíjí intenzivní kontakt s Bilson. Škoda, že je zasnoubený s dcerou od Zoeho soupeře z lékařské praxe.
Na IMDb byli do seznamu obsazení přidáni Jaime King (O.C, Krvavý Valentýn, Waiting for Forever), Cress Williams (Malá černá skříňka, Dr. House, Chirurgové) a Wilson Bethel.

ARRIVING IN PARIS, FRANCE - MARCH 12/11

17. march 2011 at 20:03 Candids

Objevili se ještě fotky ze soboty. Tentokrát Rach přijížděla do Paříže, kde nyní natáčí reklamu na Magnum zmrzlinu. Byla pořád stejně oblečena - slušelo jí to :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Candids > 2011 > Arriving in Paris, France - March 12 [3 photos]


FILMING MAGNUM ICE CREAM COMMERCIAL IN PARIS, FRANCE - MARCH 15/11

16. march 2011 at 11:16 Candids

Dneska jsem nešla do školy, je mi špatně...Už víme, kam Rach v sobotu letěla. Je v Paříži a natáčí reklamu na zmrzlinu Magnum. Moc jí to slušelo, ta čelenka jí moc sluší♥ Už se na tu reklamu těším :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com